X Energie využívá tablety při získávání smluv

Společnost X Energie zavedla technologickou novinku do nabídky a prodeje elektřiny a plynu. Obchodní zástupci, kteří nabízejí produkty X Energie, jsou vybaveni tablety a nové smlouvy se zákazníky uzavírají elektronicky.

Jedná se o moderní metodu v nabídce produktů, kterou na českém trhu téměř žádná jiná energetická společnost nenabízí. „V dnešním vysoce konkurenčním prostředí již nestačí nabízet jen nízké ceny, ale musíte mít i výborný zákaznický servis. Jsme proto rádi, že jako jedna z prvních energetických společností na českém trhu přicházíme s technologickou novinkou, která našim zákazníkům ušetří čas a starosti při podpisu smlouvy“, uvedl Ladislav Krempa, marketingový ředitel společnosti X Energie.

Díky tabletům obdrží společnost X Energie podepsanou smlouvu v elektronické podobě od zákazníka téměř okamžitě po jejím podpisu. Během několika následujících hodin je smlouva zpracována, a to včetně takzvaného verifikačního hovoru. Během něj zákazník potvrdí, že souhlasí s odebíráním plynu či elektřiny od X Energie. Digitální technologie tak urychlí celý převod a v porovnání s uzavíráním smlouvy v papírové podobě se stane pro zákazníky pohodlnější.

(redakce)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *