Vítězem soutěže na dodávky energií v Pardubicích a Jablonci nad Nisou se stala X Energie

Společnost X Energie, třetí největší alternativní dodavatel energií v ČR, zaznamenala na konci roku dva výrazné úspěchy. Stala se vítězem soutěže na dodávky energií v Pardubicích a Jablonci nad Nisou. Pardubáci se tak mohou těšit na průměrnou úsporu ve výši až 27 % současných nákladů, zákazníci v Jablonci v průměru ušetří až 30 %.

V Pardubicích bylo do aukce zaregistrováno více než 1600 odběrných míst. Dražební společnost garantovala průměrnou úsporu na plynu i elektřině ve výši 22 procent, společnost X Energie zvítězila, když ji dokázala o přibližně pět procent překonat.

V Jablonci nad Nisou se energetické aukce zúčastnilo na 1300 lidí. Garantovaná úspora byla překročena téměř dvakrát, odběratelé tak nově ušetří oproti současnému dodavateli v průměru téměř 30 % u elektřiny, u plynu pak úspora dosáhne téměř 27 %.

Společnost X Energie je v letošním roce velmi úspěšná, co se týče účasti v elektronických aukcích energií. Podle Zdeňka Mráze, jednatele této společnosti, zvítězila ve více než deseti soutěžích a levnou elektřinu a plyn díky ní získalo více než 5600 nových zákazníků.

Společnost X Energie patří mezi nejdravější české alternativní dodavatele energií. Z pravidelného měsíčního přehledu odběrných míst sestavovaného nezávislým operátorem trhu s energií v České republice, společností OTE, vyplynulo, že se v prosinci stala třetím největším alternativním dodavatelem energií v ČR, když se počet jejich zákazníků přiblížil k 65 tis.

(redakce)

1 komentář u „Vítězem soutěže na dodávky energií v Pardubicích a Jablonci nad Nisou se stala X Energie

  1. Super zpráva. Fandím vám a držím palce. Mám od vás elektřinu a zatím veškerá spokojenost. Občas na vás čtu negativní názory, ale nevěřím jim. Já jsem s vámi spokojen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *