X Energie – kvalitní partner v oblasti energií

X Energie na trhu působí už nějaký ten pátek a jejich zkušenosti a kvalifikace se každým dnem zvyšují. Dokazujují to i poslední úspěchy této mladé a dynamické společnosti. Kdy se stali dodavatelem největšího bytového družstva v ČR. Zeptali jsme se na zkušenosti s X Energií několika jejich zákazníků. Jejich zkušenosti s X Energií byly převážně pozitivní. V minimálním množství případů byla zkušenost méně pozitivní, ale vždy se našlo řešení, které vše vyřešilo. X Energie své zkušenosti, s každým novým zákazníkem, zvyšuje a tyto zkušenosti přenáší na své obchodní zástupce, aby vždy poskytli maximální servis zákazníkům. Za zkušenostmi X Energie stojí silný tým, který prošel velkými společnostmi.

Paní Jana z Brna nám napsala: S obchodním zástupcem jsme se sešla asi v půlce roku 2012 a vše proběhlo v pořádku, stala jsem se zákaznicí X Energie a jsem nadmíru spokojena.

Pan Petr z Liberce nám napsal: Ze začátku ve mě zástupkyně společnosti budila nedůvěru, ale to je vždy, když potkáte nové lidi, kteří vám chtějí něco prodat, po třech schůzkách, kde mi vše vysvětlila jsem názor změnil a stal jsem se zákazníkem a tato změna jde vidět na na posledním vyúčtování, kde jsem ušetřil nemalé peníze.

3 komentáře u „X Energie – kvalitní partner v oblasti energií

  1. Tak jsem to nevydržel a přešel jsem. Doufám, že jsem se nespálil, ale zástupce vypadal věrohodně a i podle online kalkulačky to vycházelo dobře, tak uvidíme. Třeba si koupím na konci roku něco pěkného. Vím, že jsou průzkumy a průzkumy, ale tento – článek na idnesu – by snad měl být věrohodný, když ho dělá renomovaný deník.

  2. Jo přesně tak, vybral jsem si X Energii jako svého dodavatele, tak doufám, že to bude ok, ale jak jsem psal, vypadalo to dobře, tak věřím, že budou ok.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *