Proč změnit dodavatele elektřiny

Stačí čtyři kroky, které musíte udělat a můžete ušetřit.

  1. Podívejte se kolik platíte. Na intuitivní kalkulačce si spočítejte na www.kalkulacka-energii.cz, kolik za elektřinu platíte dnes a kolik byste mohli zaplatit v budoucnu. Neznáte svou spotřebu? Nevadí, stačí několik údajů o domácnosti, respektive jak elektřinu využíváte – běžné užívání, k vytápění apod. a systém použije statistická data pro váš region.
  2. Kolik ušetřím?. Vyberte současného dodavatele energií a hned vidíte jaké jsou finanční možnosti úspory. Někdy se může jednat o opravdu vysokou částku a díky tomu už stojí uvažovat o změně.
  3. Nezávazná poptávka. Odesláním nezávazné poptávky změny dodavatele energií začínáte šetřit. Riskujete něco? Ne. Vše je nezávazné. Společnost X Energie vás konatkujte s nabídkou, kterou spolu proberete a vždy ji můžete upravit. Zkušensoti s X Energií má mhoho domácností a X Energie se stala hlavním dodavatel velkého bytového družstva.
  4. Máte levnější elektřinu. Je pro vás úřední jazyk nesrozumitelný a nevíte si rady? Převodem dodavatele energií vás provedeme od začátku do konce, výsledkem bude návrh smlouvy, která vám ušetří tisíce korun měsíčně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *