Alternativní dodavatelé elektřiny

Slovo „alternativní dodavatel elektřiny“ (alternativní prodejce nebo distributor) vzniklo jen proto, že noví dodavatelé elektrické energie poskytují alternativu ke tradičním dodavatelem ČEZ, PRE, RWE.

Pravda je však taková, že všichni alternativní dodavatelé (distributoři, prodejci) poskytují zcela stejné služby v oblasti připojení do elektrické sítě jako klasičtí dodavatelé. Celá služba dodávky elektrické energie je v podstatě administrativní práce a představuje jen nahlášení odběratele distribučenej společnosti, zpracování smluv, vystavování faktur odběratelům a komunikace s distribuční společností. Svou velikostí dokáži nastavit ceny, které jsou vysoce konkurenční. Přestože alternativní dádavatelia (distributoři, prodejci) nemají rádi když jsou nazýváni alternativními, ale sami to často uvádějí na svých internetových stránkách.

Nejčastějšími várazem, které lidé hledají je spojení slov dodavatelé elektrického proudu, alternativní dodavatelé, prodejci elektřiny apod.

Alternativní dodavatelé elektřiny– partner portálu www.xenergie.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Dodavatel elektřiny a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *